KONST / Litografier / Färglitografi 12213126
nr 1221 3126
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 3/250, bladets mått: 58x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:08:37
1.000 kr
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely